Уточнено строки прийняття та задоволення заявок на купівлю акцизних марок

6 жовтня 2014 14
Зазнало змін Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Зазнало змін Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затверджене постановою КМУ від 27.12.2010 № 1251.

Зокрема, від підприємств — виробників та імпортерів алкогольних напоїв і тютюнових виробів (покупців марок) вимагається щомісяця подавати територіальному податковому органу (продавцю марок):

  • попередню заявку-розрахунок про потребу в марках за їх видами;
  • платіжний документ на перерахування плати за марки з відміткою банку про дату  виконання платіжного доручення;
  • звіт про використання марок, придбаних у попередньому місяці.

Проте уряд уточнив, що зазначені  документи тепер прийматимуться до 10 числа кожного місяця, а отримати марки акцизного податку можна буде лише через два місяці.

Крім цього, до 20 числа місяця, в якому подано заявку-розрахунок, покупці марок зможуть здійснити корегування в бік збільшення не більш як на 40% кількості та видів марок шляхом подачі додаткової попередньої заявки-розрахунку.

Невикористані марки, що не пошкоджено, приймаються їх продавцем. При цьому сплачена сума акцизного  податку, відповідно до висновку продавця марок та за заявою покупця марок, відшкодовується останньому або зараховується в рахунок його майбутніх платежів із розрахунку кількості фактично повернутих марок (окрім суми акцизного податку, внесеної в рахунок погашення податкового векселя).

Також уточнено, що повернуті невикористані марки, які не пошкоджено, можуть бути повторно видані продавцем марок за заявою покупцю марок, який їх повернув. При цьому плата за марки не стягується.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль