Врегульовано механізм оподаткування за угодами про розподіл продукції

7 жовтня 2014 16
Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності)

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності).

Законом внесено зміни до Податкового кодексу для забезпечення достатньої свободи сторін для визначення умов угод про розподіл продукції та усунути суперечності між нормами кодексу.

Зокрема, внесено редакційні уточнення до визначення поняття «інвестор (оператор)», а також запроваджено можливість покладення прав та обов’язків щодо реєстрації як платників податку на додану вартість за угодою, нарахування та сплати податку на додану вартість та подання податкової звітності з податку на додану вартість за багатосторонньою угодою на кожного інвестора та/або на оператора у порядку, визначеному угодою.

Також запроваджено можливість відображення частки залишку від’ємного значення різниці між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту, відображеного оператором, іншими інвесторами за багатосторонньою угодою про розподіл продукції, та запроваджено відповідні механізми.

Відповідний законопроект зареєстровано за номером 4766.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль