Головбух

Оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, яке розташоване в Криму

  • 7 жовтня 2014
  • 18

Фіскальна служба надала роз’яснення щодо визначення податкових зобов’язань та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яке розташоване в АР Крим

Фіскальна служба надала роз’яснення  щодо визначення податкових зобов’язань  та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яке розташоване в АР Крим.

Із врахуванням економічної та політичної ситуації, що склалася в країні, фіскальна служба порекомендувала юридичним особам, які є власниками об’єктів житлової нерухомості на території Криму та Севастополя, подавати до контролюючого органу за місцем свого знаходження податкові декларації та сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до місцевого бюджету за місцем свого знаходження.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

З інформацією про рахунки та банківські реквізити для перерахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, можна  ознайомитись у районних ДПІ або  на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, що 27.09.2014 набрав чинності Закон України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 № 1636. Ним на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь створена вільна економічна зона «Крим», а також окремо, серед місцевих податків, обумовлені правила обчислення податку на нерухомість, відмінного від земельної ділянки, для юридичних і фізичних осіб.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини