У які терміни здійснюється визнання вантажів, коштів, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою

9 жовтня 2014 31
Мінсоцполітики протягом 5 робочих днів після надходження поданих заявниками документів щодо визнання коштів гуманітарною допомогою опрацьовує документи і готує проект рішення та надсилає його центральним органам виконавчої влади для опрацювання

У які терміни здійснюється визнання вантажів, коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою та в які строки така інформація доводиться до органів доходів і зборів?

Відповідно до абзацу 2 статті 5 Закону України «Про гуманітарну допомогу» від 22.10.1999 № 1192-XIV, Мінсополітики здійснює визнання вантажів, коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою.

При цьому порядок взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою затверджено постановою Кабміну від 25.03.2013 № 241 (далі — Порядок 241).

Так, пунктом 3 Порядку 241 встановлено, що Мінсоцполітики протягом 5 робочих днів після надходження поданих заявниками документів щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою опрацьовує документи і готує проект рішення та переліки вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг та надсилає проект рішення, переліки, а також документи в електронній формі центральним органам виконавчої влади та Національному банку для опрацювання.

Центральні органи виконавчої влади та Національний банк після надходження від Мінсоцполітики проекту рішення, переліків і документів у визначений Міністерством строк, який не може перевищувати п’яти робочих днів з моменту реєстрації проекту рішення, опрацьовують і погоджують проект рішення у частині, що стосується їх компетенції (п. 4 Порядку 241).

Свою позицію щодо проекту рішення центральні органи виконавчої влади та Національний банк доводять до відома Мінсоцполітики шляхом надсилання листа, до якого в разі відсутності зауважень додається підписаний аркуш погодження.

Після надходження підписаних аркушів погодження Мінсоцполітики приймає рішення протягом одного дня (п. 5 Порядку 241).

Відповідно до пункту 8 Порядку 241, Мінсоцполітики в одноденний строк після прийняття рішення надсилає його копію центральним органам виконавчої влади, Національному банку, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, заявникам та оприлюднює на веб-сайті Мінсоцполітики.

У свою чергу, центральні органи виконавчої влади та Національний банк в одноденний строк після надходження копії рішення Мінсоцполітики доводять його до відома своїх територіальних органів чи філій для виконання (п. 9 Порядку 241).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль