Головбух

Акцизні марки з Криму можна використовувати на іншій території України

  • 9 жовтня 2014
  • 12

Марки акцизного податку, які залишаються невикористаними суб’єктами господарювання з Криму, можуть бути використані на іншій території України за умови сплати акцизного податку

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами: Законом України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 №1636  врегульовано питання використання акцизних марок підприємствами та приватними підприємцями, які перебували на обліку в контролюючих органах або мали місцезнаходження (місце проживання) на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Законом передбачено, що марки акцизного податку, які залишаються невикористаними такими суб’єктами господарювання станом на дату набрання чинності Закону № 1636, можуть за їх вибором бути використаними таким чином:

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

  • використані на іншій території України за умови сплати акцизного податку;
  • передані іншим виробникам алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зареєстрованим на іншій території України в порядку, встановленому урядом України. У такому випадку виробники відшкодовують витрати, понесені на оплату вартості виготовлення переданих марок на погоджених між сторонами умовах та сплачують належні суми акцизного податку;
  • повернуті контролюючому органу — продавцю марок акцизного податку в порядку, встановленому урядом України. У такому випадку суми сплаченого акцизного податку відшкодовуються виробникові алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а вартість виготовлення марок не відшкодовується. Такі марки можуть бути або утилізовані, або видані іншому суб’єкту господарювання без справляння плати за виготовлення таких марок, у порядку, встановленому урядом України або уповноваженим органом з питань Криму.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги