Головбух

Спрощено процедуру реєстрації РРО для суб’єктів господарювання із зони АТО

  • 10 жовтня 2014
  • 16

Фіскальна служба роз’яснила особливості реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в контролюючих органах окремих районів Донецької та Луганської областей

Фіскальна служба роз’яснила особливості реєстрації/перереєстрації реєстраторів розрахункових операцій (РРО), книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункових книжок (РК) суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в контролюючих органах окремих районів Донецької та Луганської областей.

Зокрема, у зв’язку зі встановленням простою у роботі окремих територіальних органів  ДФС через проведення АТО, суб’єкт господарювання, який перебуває на обліку в контролюючому органі одного з районів Донецької або Луганської області для проведення реєстраційних дій щодо РРО, КОРО та РК повинен звертатися до контролюючого органу, який відповідно до наказів про встановлення простою визначено місцем обслуговування.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Із метою спрощення процедури, реєстраційна заява та відповідні документи можуть бути подані суб’єктом господарювання безпосередньо, через уповноважену особу або поштовим відправленням.

При отриманні контролюючим органом документів, надісланих поштою, датою надання до цього органу довідки про опломбування РРО та акта введення в експлуатацію РРО є дата відправлення листа.

У разі неможливості суб’єкта господарювання звернутися до контролюючого органу за визначеним місцем обслуговування реєстраційна заява та відповідні документи для проведення реєстраційних дій щодо РРО, КОРО та РК можуть бути подані до контролюючого органу за місцем здійснення господарської діяльності.

Документи щодо РРО, КОРО та РК зберігаються в контролюючому органі, який проводив реєстраційні дії, та у подальшому передаватимуться до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги