Головбух

Ввезення підконтрольних вантажів із тимчасово окупованих територій тимчасово заборонене

  • 13 жовтня 2014
  • 16

Введено тимчасову заборону переміщення вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю, з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в інші області України

У зв’язку зі створенням вільної економічної зони «Крим» з особливим режимом здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованих територіях України неможливим є здійснення заходів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за епізоотичною ситуацією, об’єктами ветеринарно-санітарного нагляду, виконання обов’язкових протиепізоотичних заходів та програм контролю за здоров’ям тварин.

Відповідно до повідомлень Міжнародного епізоотичного бюро та Россільгоспнагляду, на території Російської Федерації постійно реєструються випадки особливо небезпечних хвороб тварин та птиці (африканська чума свиней, ящур, високопатогенний грип птиці), нестабільною є також ситуація й на території Митного союзу. Так, на території Росії припинено обіг партії м’ясної продукції виробництва Білорусі, у якій виявлено геном збудника африканської чуми свиней.  

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

З урахуванням зазначеного, а також факту безконтрольного переміщення через Керченську переправу об’єктів ветеринарно-санітарного нагляду, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України із 13.10.2014 року вводить тимчасову заборону переміщення вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю, з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в інші області України, а також транзит зазначених вантажів через цю територію.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини