Скільки знаків після коми зазначається у графі 21 «Курс валюти» в додатку до Звіту про контрольовані операції

16 жовтня 2014 42
У графі 21 «Курс валюти» розділу «Відомості про контрольовані операції» додатку до Звіту показник валютного курсу повинен мати не більше шести знаків після коми

Скільки знаків після коми зазначається у графі 21 «Курс валюти» розділу «Відомості про контрольовані операції» додатку до Звіту про контрольовані операції?

Форма Звіту про контрольовані операції (далі — Звіт) та Порядок складання Звіту про контрольовані операції (далі — Порядок) затверджено наказом МДЗ від 11.11.2013 № 669.

Згідно з пунктом 4.5 розділу IV Порядку, в розділі «Відомості про контрольовані операції» додатку до Звіту зазначаються деталізовані відомості про всі операції, які визнаються контрольованими відповідно до норм підпункту 39.2.1.4 Податкового кодексу України (ПК).

Зокрема, у графі 21 «Курс валюти» цього розділу зазначається офіційний курс гривні до іноземної валюти, встановлений Національним банком України:

  • у разі здійснення зовнішньоекономічних операцій з товарами — відповідно до валютного курсу в митній декларації;
  • у разі здійснення зовнішньоекономічних операцій з надання/отримання робіт (послуг) — відповідно до валютного курсу, на дату виконання (надання) робіт, послуг.

Відповідно до пункту 10 Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, затвердженого постановою Правління НБУ від 12.11.2003 № 496 (далі — Положення), офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів використовується резидентами та нерезидентами України для здійснення бухгалтерського обліку операцій з іноземною валютою та банківськими металами, а також для здійснення Національним банком валютних операцій з Державною казначейською службою України.

Інформація про встановлені офіційні курси гривні до іноземних валют та банківських металів розміщується в інтернеті, надсилається територіальним управлінням Нацбанку та банкам згідно з Тимчасовою схемою розсилання організаційно-розпорядчих і нормативно-правових актів Нацбанку, центральним органам виконавчої влади згідно з переліком, встановленим НБУ (п. 11 Положення).

Оскільки цифрове значення показника офіційного курсу гривні до іноземних валют, встановленого Нацбанком України, містить до шести знаків після коми, у графі 21 «Курс валюти» розділу «Відомості про контрольовані операції» додатку до Звіту показник валютного курсу повинен мати не більше шести знаків після коми.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль