Головбух

Чи потрібно для складання податкової накладної визначати код згідно з УКТ ЗЕД для товару, що утворився внаслідок розібрання іншого товару, ввезеного на митну територію України

  • 17 жовтня 2014
  • 26

Оскільки товар, що утворився внаслідок розібрання ввезеного на митну територію України іншого товару, не проходив процедури митного оформлення як окремий товар, то під час складання податкової накладної за операціями з постачання таких товарів код УКТ ЗЕД не визначається

Чи потрібно для складання податкової накладної визначати код згідно з УКТ ЗЕД для товару, що утворився внаслідок розібрання іншого товару чи необоротного активу, ввезеного на митну територію України?

Згідно з підпунктом  «і» пункту 201.1 Податкового кодексу України (ПК), у податковій накладній для товарів, ввезених на митну територію України, окремо зазначається код таких товарів згідно з УКТ ЗЕД.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Відповідно до підпункту 3 пункту 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом МДЗ від 14.01.2014 № 10, код згідно з УКТ ЗЕД товару, ввезеного на митну територію України, заноситься до графи 4 податкової накладної.

Підпунктом 14.1.211 ПК визначено, що ввезення товарів на митну територію України — це сукупність дій, пов’язаних із переміщенням товарів через митний кордон України відповідно
до Митного кодексу України (МК).

Відповідно до пункту 8 статті 257 МК, митне оформлення товарів здійснюється на підставі митної декларації, до якої вносяться такі відомості, як найменування товару, торговельний опис, що дає змогу ідентифікувати та класифікувати товар, код товару згідно з УКТ ЗЕД, найменування країни походження товарів (за наявності).

Оскільки товар, що утворився внаслідок розібрання ввезеного на митну територію України іншого товару  чи необоротного активу, не проходив процедури митного оформлення як окремий товар, у зв’язку з чим не визначався та не вказувався у митній декларації його код згідно з УКТ ЗЕД, то під час складання податкової накладної за операціями з постачання таких товарів код УКТ ЗЕД не визначається.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги