Головбух

Припинити підприємницьку діяльність та знятися з податкового обліку кримчани зможуть лише за новим зареєстрованим місцем перебування

  • 21 жовтня 2014
  • 22

Держреєстрація припинення незалежної профдіяльності осіб-переселенців з Криму, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, здійснюється за рішенням таких осіб та виключно за місцем їх перебування

Щоб врегулювати порядок припинення підприємницької та незалежної професійної діяльності фізособами, які переселилися з тимчасово окупованої території, Уряд постановив, що:

  • держреєстрація припинення підприємницької діяльності та припинення незалежної профдіяльності осіб-переселенців з Криму, місцем проживання яких (за даними відповідних реєстрів) є тимчасово окупована територія, здійснюється за рішенням таких осіб та виключно за місцем їх перебування, зареєстрованим відповідно до законодавства, уповноваженими органами, що реєструють таку діяльність або видають документи про право на зайняття нею, не пізніше наступного робочого дня після подання особою заяви;
  • зняття з обліку таких осіб здійснюється відповідним територіальним органом ДФС також за зареєстрованим місцем їх перебування на підставі переданих уповноваженими органами відповідних відомостей.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Нагадаємо, раніше КМУ повідомляв, що для реєстрації місця перебування (строком до 6 місяців) переселенцям необхідно подати до територіального органу ДМС за місцем свого перебування такі документи, як:

1) заява;

2) паспорт;

3) документи, що підтверджують:

  • право на перебування в житлі — свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. За їх відсутності реєстрація місця перебування здійснюється за згодою власника/співвласників житла або їх уповноважених органів, наймача та членів його сім’ї;
  • право на перебування у закладі/установі або взяття на облік бездомних осіб — довідка про прийняття на обслуговування в такому закладі/установі, копія посвідчення на взяття на облік бездомної особи.

Для переселенців, які розмістилися у гуртожитках, готелях, закладах охорони здоров’я та інших установах реєстрація місця проживання/перебування здійснюється на підставі розпорядження (рішення) органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги