Робоча ситуація дня: Особливості заповнення відомості розподілу чисельності робітників

18 січня 2016 128
Чи потрібно включати у відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції суму вартості проданих підприємством будівель, які були у складі основних засобів?

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно включати у відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції суму вартості проданих підприємством будівель, які були у складі основних засобів?

РІШЕННЯ

Необхідність подання відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності передбачено пунктом 3.10 Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний), затвердженого постановою правління ФСС від НВВ від 30.11.2010 № 30 (далі — Порядок № 30). 

Форма відомості розподілу наведена в додатку 3 Порядку № 30. У графі 1 відомості розподілу зазначається код виду економічної діяльності за КВЕД. У графі 5 зазначають обсяги реалізованої продукції, робіт, послуг. Продаж основних засобів не підпадає під визначення продажу продукції. Адже під останньою розуміють результат економічної діяльності (розд. 4 КВЕД ДК 009:2010).

Більше читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль