Тарифи на електроенергію для опалення та підігріву води можуть знизити

21 жовтня 2014 16
Кабмін рекомендує НКРЕКП встановити стимулюючі тарифи на електроенергію, яка використовується для опалення та підігріву води

Кабмін рекомендував НКРЕКП встановити стимулюючі тарифи на електроенергію, яка використовується для опалення та підігріву води.

Так, споживачам, які використовують електроенергію для задоволення власних потреб (у тому числі пов’язаних із професійною та комерційною діяльністю) і перейшли з природного газу на електроенергію, що використовується для опалення і підігріву води, у разі ведення окремого комерційного обліку пропонується встановити пільговий тариф на електроенергію на рівні єдиного роздрібного тарифу на відповідний місяць для споживачів другого класу з коефіцієнтом 0,7.

Застосування такого коефіцієнту до тарифів на електроенергію, що використовується для опалення і підігріву води, передбачається і у разі ведення споживачами диференційованого за періодами доби (нічним, денним, напівпіковим, піковим) обліку електроенергії.

Населенню, що проживає в обладнаних електроопалювальними установками будинках (квартирах) з 1 жовтня по 30 квітня (включно), тариф за спожиту щомісяця в обсязі не більш як 5000 кВт-год електроенергію уряд пропонує обмежити розміром у 23,7 копійки за 1 кВт-год (з урахуванням ПДВ).

При цьому НКРЕКП рекомендується розробити також порядок компенсації втрат енергопостачальних компаній, пов’язаних з постачанням електроенергії за пільговою ціною.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль