Підприємство має відокремлений підрозділ в Криму: чи можна сплачувати консолідований податок на прибуток

22 жовтня 2014 7
Платники податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи на території ВЕЗ «Крим», не можуть сплачувати податок на прибуток підприємств на консолідованій основі

Під час «гарячої лінії», проведеної в ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м. Києві,  розглянули питання оподаткування доходів юридичних осіб.

Чи може підприємство, яке має відокремлений підрозділ в Криму, сплачувати консолідований податок на прибуток?

Платники податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи на території ВЕЗ «Крим», та платники зазначеного податку із місцезнаходженням на території ВЕЗ «Крим», які мають відокремлені підрозділи на іншій території України, не можуть сплачувати податок на прибуток підприємств на консолідованій основі. Тобто, якщо на території Криму є відокремлений підрозділ, він не може сплачувати консолідований податок і навпаки, якщо підприємство Криму має відокремлений підрозділ на іншій території України, то він самостійно сплачує податок за своїм місцезнаходженням.

Новації обумовлені введенням в дію Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 № 1636-VII, який був опублікований в газеті «Голос України» від 26.09.2014 № 184. Отже, відповідно до статті 1 розділу ІІІ «Прикінцеві положення» цього закону, він набрав чинності 27 вересня 2014 року.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль