Як надати пояснення до декларації, якщо звітуєте в електронній формі

23 жовтня 2014 24
Платники податків мають змогу подати податкові декларації (розрахунки) засобами електронного зв’язку

Держстат затвердив Номенклатуру продукції сільського господарства (далі — НПСГ), яка вводиться в дію з 01.01.2015 та слугує підставою для:

  • складання форм державних статспостережень з питань статистики сільського господарства;
  • проведення сільськогосподарських переписів;
  • збору, розробки, здійснення економіко-статистичного аналізу та поширення інформації щодо виробництва, реалізації, використання агропродукції на макроекономічному, регіональному, галузевому рівнях.

Її розроблено в межах переходу на міжнародні статистичні стандарти у сфері статистики сільського господарства й охоплює продукцію та послуги, створені у групах 01.1–01.4, 01.6 секції А «Сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство» національного класифікатора ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД–2010).

Об’єктом класифікації в НПСГ є види сільськогосподарської продукції (основної та побічної) та сільськогосподарських послуг, які створені в результаті використання рослинних і тваринних ресурсів.

Зокрема, НПСГ представлена у вигляді ієрархічної структури, в якій виділено три розділи: продукція рослинництва, продукція тваринництва та послуги в рослинництві і тваринництві (крім послуг ветеринарних).

Структурно НПСГ складається із порядкового номеру позиції; коду продукції (послуг); назви продукції (послуг) та, за необхідності, пояснень щодо особливостей їхнього обліку та формування; підказки щодо отримання узагальнюючих позицій (наприклад, за групою культур) на підставі нижчих (більш детальних) кодів номенклатури; коду Статистичної класифікації продукції (СКП-2011), пов’язаного з позицією НПСГ.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль