Головбух

Вимушені переселенці із зони АТО отримуватимуть дублікати трудових книжок за новим місцем роботи

  • 24 жовтня 2014
  • 18

Для вимушених переселенців, які не мають можливості отримати дублікат трудової книжки, передбачено можливість видачі дублікатів за новим місцем роботи

Знову зазнала змін Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58.

Зміни прийняті на забезпечення трудових прав громадян, які вимушено переселилися з територій у зв’язку з надзвичайною ситуацією або проведенням АТО та не мають можливості отримати дублікат трудової книжки.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Зокрема, для зазначених категорій громадян у зв’язку з відсутністю доступу до своїх трудових книжок змінами передбачено можливість видачі їх дублікатів за новим місцем роботи.

Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при СБУ про проведення АТО на території, де працював працівник, що надається в довільній формі.

У разі відновлення доступу до трудової книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до трудової книжки. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис «Дублікат анульовано», який посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника, після чого дублікат повертається його власнику

Нагадаємо, що нині передбачено лише два випадки, коли видається дублікат трудових книжок. А саме — коли особа загубила свою трудову книжку або коли трудова книжка стала непридатною (обгоріла, розірвана, забруднена). Обидва випадки передбачають видачу дублікату власником або уповноваженим ним органом за останнім місцем роботи. Тобто на сьогодні відсутній механізм видачі трудових книжок за новим місцем роботи.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги