Уточнено порядок виплати відшкодувань вкладникам

3 листопада 2014 19
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовуватиме вкладникам кошти в розмірі їх вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку

Унесено низку змін до Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) від 09.08.2012 № 14.

Зокрема, уточнено, що Фонд відшкодовуватиме вкладникам кошти в розмірі їх вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку. Але як і нині — не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами (200 тис. грн.), встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Кошти за вкладом в інвалюті відшкодовуватимуться в українській валюті після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до інвалют, встановленим НБУ теж на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

Виплата сум відшкодування особам, які внаслідок їх неявки або з інших причин (вкладники, реквізити яких у Загальному реєстрі/Реєстрі переказів відмінні від реквізитів їх документів, тощо) не одержали кошти протягом установленого строку виплат здійснюється шляхом переказу відшкодувань за результатами розгляду індивідуальних звернень вкладників до Фонду.

Виплата сум відшкодування спадкоємцям здійснюється також за результатами розгляду їх індивідуальних звернень.

При цьому скорочено строк, протягом якого Фонд аналізує стан бази даних, порівнює інформацію, зазначену в базі даних, з копіями документів вкладників та усуває всі виявлені помилки, — з місяця до тижня від початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

Рішення набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль