Електронна податкова забезпечує право платника ПДВ на податковий кредит

4 листопада 2014 20
Податкова накладна, складена в електронній формі, дає право платнику податку на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту

ГУ МДЗ у Сумській області роз’яснила, що податкова накладна, складена в електронній формі, дає право платнику податку на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту.

При проведенні документальної виїзної планової, позапланової перевірки, документальної невиїзної перевірки, великий платник податку зобов’язаний надати електронні документи з дотриманням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг (у разі їх наявності) не пізніше робочого дня, наступного за днем початку такої перевірки.

Електронні документи надаються до податкових органів особисто відповідальною особою великого платника ПДВ на електронних носіях або засобами телекомунікаційного зв’язку (у разі наявності технічної можливості) з описом вкладених документів.

Також податківці нагадали, що відповідно до пункту 201.1 Податкового Кодексу України податкова накладна та додатки до неї складаються та надаються за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів:

  • у паперовому вигляді;
  • в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов’язковим.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль