Передплатники видань МЦФЕР отримають безоплатний доступ до експертно-правової системи «Expertus»

25 листопада 2014 20
У новому році передплатники тижневика «Головбух» отримають можливість безоплатно користуватися системою «Expertus: Податки»

Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що  оформивши передплату, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки: спецвипуски, тематичні CD, календарі, книги та багато іншого.

Цього разу для передплатників І півріччя 2015 року тематичний напрям «МЦФЕР: Головбух» підготував ПОДАРУНОК особливий та цінний.

Так, у новому році кожен передплатник тижневика «Головбух» отримає персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи  «Expertus: Податки» за тарифом «Лайт».

Відповідний подарунок отримають і передплатники тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та видання «Держзакупівлі» — вони зможуть користуватися системою «Expertus».

Для передплатників, які отримають подарунок, будуть доступні:

  • нормативно-правова база завжди в актуальному стані;
  • електронні версії видань;
  • фахові новини.

Термін дії доступу — до 12 липня 2015 року.

Ви ще міркуєте, чи зможете передплатити вашу інформаційну систему й надалі?

Обирайте «Головбух», адже передплачуючи його, ви отримаєте не лише тижневик робочих ситуацій у друкованому вигляді, а й безоплатний доступ до експертно-правової системи «Expertus: Податки» за тарифом «Лайт». Отже, ви маєте змогу заощадити власні кошти та отримати видання та систему за ціною видання. 

Оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06; 0 800 212 012 (callback) або онлайн.

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Expertus: Податки» або «Expertus» отримають усі передплатники І півріччя 2015 року тижневиків «Головбух», «Головбух:БЮДЖЕТ» та видання «Держзакупівлі».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль