Ліцензування експорту/імпорту окремих товарів у 2014 році

25 листопада 2014 10
Уряд переглянув окремі положення своєї постанови «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2014 рік»

Уряд переглянув окремі положення своєї постанови «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2014 рік» від 25.12.2013 № 950.

Зокрема, регулятор уточнив, що митне оформлення експортних та імпортних товарів, наведених у переліку додатку 4 до зазначеної вище постанови, за відсутності у них озоноруйнівних речовин, здійснюється без ліцензії. Ідеться, наприклад, про окремі лікарські засоби, органічні синтетичні барвники, фарби і лаки, косметичні препарати, засоби гігієни, мастильні матеріали тощо.

Крім цього, передбачено, що без погодження з Держветфітослужбою видаватимуться ліцензії на імпорт: інсектицидів (крім ветеринарних лікарських засобів); фунгіцидів; гербіцидів; засобів, що запобігають проростанню паростків, та регуляторів росту рослин; родентицидів, а також аналогічних їм засобів.

Постанова набере чинності з дня її опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль