Для АЗС змінили правила продажу нафтопродуктів

25 листопада 2014 22
Внесено низку змін до Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами

Внесено низку змін до Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою КМУ від 20.12.1997 № 1442 (далі — Правила).

Зокрема, передбачено, що ці Правила визначають порядок приймання та роздрібної торгівлі не лише бензином, дизельним паливом, гасом, маслами, мастилами, а ще й скрапленим вуглеводневим газом та розфасованими нафтопродуктами.

Водночас уточнено, дія Правил не поширюється на роздрібну торгівлю скрапленим вуглеводневим газом для побутових потреб.

Крім того, вилучено норму, згідно з якою у  всіх  випадках місце розташування АЗС повинно визначатися органом місцевого самоврядування та погоджуватися з міліцією та територіальними органами Мінприроди.

Також на стаціонарних АЗС дозволено розташовувати пункти продажу товарів та надання побутових послуг.

Уточнено, що суб’єкт господарювання, що здійснює продаж нафтопродуктів, зобов’язаний своєчасно надати споживачеві необхідну доступну та достовірну інформацію про нафтопродукти. Така інформація доводиться до відома споживачів шляхом зазначення у супровідній документації, що додається до нафтопродуктів, на етикетці (для розфасованих нафтопродуктів), а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятим для відповідного виду продукції. Споживач може вимагати також копію документа про якість (паспорт якості) та копію декларації про їх відповідність.

Конкретизовано також розряд та місткість еталонних мірників, якими мають обов’язково укомплектовуватися АЗС для проведення перевірки на точність роботи своїх паливо- та маслороздавальних колонок.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль