Як проводиться зміна класу професійного ризику виробництва страхувальника за попередні періоди

25 листопада 2014 20
Податківці роз’яснили особливості зміни класу професійного ризику виробництва страхувальника за попередні періоди

Податківці роз’яснили особливості зміни класу професійного ризику виробництва страхувальника за попередні періоди.

Насамперед, фахівці нагадали, що клас професійного ризику виробництва визначається Фондом соціального страхування від нещасних випадків за видами економічної діяльності (за кодами згідно з ДК 009:2010).

Відповідно, при зміні ВЕД підприємства Фонд змінює і належність цього підприємства до класу професійного ризику виробництва. Зміна класу професійного ризику здійснюється один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік. Новий клас професійного ризику встановлюється з початку поточного року.

Тому в разі отримання від фіскального органу відомостей про внесення змін до відомостей про страхувальника, які стосуються зміни основного виду економічної діяльності, територіальний орган Фонду соціального страхування від нещасних випадків приймає рішення про віднесення страхувальника до нового класу професійного ризику виробництва. При цьому Фонд вправі перевірити достовірність поданих страхувальником відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний).

У разі зміни класу професійного ризику виробництва страхувальника, в тому числі за минулі періоди, територіальний орган Фонду надсилає фіскальному органу повідомлення про зміну класу професійного ризику виробництва.

На підставі отриманого повідомлення до реєстру страхувальників і вносяться відповідні зміни.

Незгоду зі встановленим класом професійного ризику виробництва платник ЄСВ може висловити територіальному органу Фонду протягом 10 робочих днів після отримання виписки з Єдиного державного реєстру.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль