Затверджено Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів АТО

28 листопада 2014 19
Нарешті з’явився Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції Державною фіскальною службою України

Нарешті з’явився Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції (далі — Реєстр) Державною фіскальною службою України.

При цьому волонтером АТО визнається фізособа-благодійник (громадянин України або іноземець чи особа без громадянства, яка перебуває в Україні на законних підставах), яка:

  • досягла вісімнадцятирічного віку;
  • провадить волонтерську діяльність на добровільній та безоплатній основі;
  • внесена до Реєстру;
  • надає благодійну допомогу на користь окремих категорій платників податку, що є учасниками бойових дій або масових акцій громадського протесту, які відбулися в Україні після 21.11.2013.

Облік волонтерів АТО як платників податків здійснюється за місцем проживання, яке внесено до Реєстру.

Для включення до Реєстру благодійник має подати (особисто, поштою або через уповноважену особу) до органу ДФС заяву за формою № 1-РВ, пред’явити паспортний документ, що посвідчує особу (при поданні документів поштою — його копію). Іноземці та особи без громадянства додатково пред’являють документ, що підтверджує законність перебування на території України.

Разом із заявою також подаються:

  • оригінал та копія документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, або сторінки паспорта, до якої внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або сторінки паспорта, до якої внесена відмітка про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
  • довідки (довідка) про відкриття/закриття рахунка фізособою за формою № 4-РВ, що призначений для здійснення благодійної діяльності (крім рахунків, що були закриті до 21.11.2013).

Рішення про включення благодійника до Реєстру чи про повернення документів на доопрацювання приймається органом ДФС протягом одного робочого дня, що настає за днем отримання заяви.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що відповідно до останніх законодавчих змін після включення в цей Реєстр волонтер не сплачуватиме ПДФО із зібраних благодійних коштів, але тільки за умови їх цільового використання.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль