До якого контролюючого органу повинна звернутись фізособа з Криму з приводу отримання інформації про суми доходів та утриманих податків

8 грудня 2014 18
Фізична особа, яка має податкову адресу на території ВЕЗ «Крим», для отримання відомостей про себе з Державного реєстру, може звернутися до будь-якого органу ДФС на території України

До якого контролюючого органу повинна звернутись фізособа, яка має податкову адресу (місце проживання) на території ВЕЗ «Крим», з приводу отримання інформації, наявної в Державному реєстрі  фізичних осіб — платників податків, про суми виплачених доходів та утриманих податків?

Порядок отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (далі — Державний реєстр) визначено розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом МДЗ від 10.12.2013 № 779 (далі — Положення).

Так, відповідно до пункту 1 розділу X Положення, фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі чи в окремому реєстрі Державного реєстру, може отримати відомості про себе, наявні у Державному реєстрі.

Для отримання відомостей про себе з Державного реєстру фізична особа звертається особисто або через уповноважену особу до контролюючого органу за своїм місцем проживання, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування, подає документ, що посвідчує особу, та заяву (додаток 13 до Положення). Уповноважена особа додає до заяви довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, на отримання відомостей про джерела доходів (після пред’явлення повертається) та її копію, документ, що посвідчує особу такого представника, та ксерокопію (з чітким зображенням) документа, що посвідчує особу довірителя (п. 4 розд. X Положення).

Фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням відомостей з Державного реєстру до будь-якого територіального органу Державної фіскальної служби України (п.7 розд. X Положення).

Отже, фізична особа, яка має податкову адресу (місце проживання) на території ВЕЗ «Крим», для отримання відомостей про себе з Державного реєстру (про суми нарахованих та/або отриманих доходів, суми нарахованих та/або сплачених податків), може звернутися особисто або через уповноважену особу до будь-якого органу ДФС на території України.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль