Ведення книг обліку підприємцями залежно від обраної системи оподаткування

12 грудня 2014 32
ДФС нагадала, що фізичні особи — підприємці залежно від обраної системи оподаткування зобов’язані вести книгу обліку доходів і книгу обліку доходів і витрат

ДФС нагадала, що фізичні особи — підприємці залежно від обраної системи оподаткування зобов’язані вести книгу обліку доходів і книгу обліку доходів і витрат.

Фізичні особи — підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести книгу обліку доходів і витрат і мати підтверджувальні документи про походження товару. Форма і порядок ведення книги обліку доходів і витрат затверджені наказом МДЗ від 16.09.2013 № 481.

Платники єдиного податку першої та другої груп і платники єдиного податку третьої групи, що не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів.

Платники єдиного податку третьої та п’ятої груп, що є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу облік доходів і витрат.

Порядок ведення книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку затверджені наказом МФУ від 15.12.2011 № 1637.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль