Робоча ситуація дня: Зміна КВЕДів у єдиноподатника 3-ї групи. Чи повідомляти податковий орган

15 грудня 2014 35
Єдиноподатник 3-ї групи додає ще один вид діяльності. Ці зміни щодо виду діяльності реєструє в держреєстратора. Чи зобов’язаний платник повідомити податковий орган про зміну видів діяльності? Якщо так, то як саме? І з якого часу після внесення змін у види діяльності такий платник може здійснювати нові види діяльності?

Єдиноподатник 3-ї групи додає ще один вид діяльності. Ці зміни щодо виду діяльності реєструє в держреєстратора. Чи зобов’язаний платник повідомити податковий орган про зміну видів діяльності? Якщо так, то як саме? І з якого часу після внесення змін у види діяльності такий платник може здійснювати нові види діяльності?

Відповідно до пункту 299.7 Податкового кодексу України, до реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:

1) найменування суб’єкта господарювання, код згідно з ЄДРПОУ (для юрособи) або П.І.Б. фізичної особи — підприємця, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізосіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку у паспорті);

2) податкова адреса суб’єкта господарювання;

3) місце провадження господарської діяльності;

4) обрані фізичною особою — підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності;

5) ставка єдиного податку та група платника податку;

6) дата (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування;

7) дата реєстрації;

8) види господарської діяльності першої та другої груп;

9) дата анулювання реєстрації.

Чи зобов’язаний ФОП-єдиноподатник третьої групи повідомляти податковий орган про будь-які зміни виду діяльності, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль