Робоча ситуація дня: Компенсація працівнику реєстраційного внеску за безкоштовну виставку

17 грудня 2014 20
Підприємство направило працівника у закордонне відрядження на безоплатну виставку, яка пов’язана із госпдіяльністю підприємства. Але під час реєстрації виявилось, що потрібно сплатити реєстраційний внесок. Працівник сплатив його за власні кошти та включив суму внеску до авансового звіту. Чи можна відшкодувати працівникові такі витрати та чи можна  їх включити до складу податкових?

Підприємство направило працівника у закордонне відрядження на безоплатну виставку, яка пов’язана із госпдіяльністю підприємства. Але під час реєстрації виявилось, що потрібно сплатити реєстраційний внесок. Працівник сплатив його за власні кошти та включив суму внеску до авансового звіту. Чи можна відшкодувати працівникові такі витрати та чи можна  їх включити до складу податкових?

За рішенням керівника працівнику можуть повернути витрачені кошти. Проте подальша доля цих коштів у податковому житті підприємства доволі невизначена. Звісно, стаття 121 Кодексу законів про працю гарантує працівникам відшкодування витрат, понесених у відрядженні. Та про те, чи можна включити такі витрати до складу податкових, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль