Як заповнити сертифікат для ввезення товарів із Криму без мита

19 грудня 2014 16
Податківці роз’яснили, як заповнити сертифікат «У-1», який потрібний для підтвердження походження товару з України при торгівлі з ВЕЗ «Крим»

Податківці роз’яснили, як заповнити сертифікат «У-1», який потрібний для підтвердження походження товару з України при торгівлі з ВЕЗ «Крим». Нагадаємо, що такі товари переміщують на іншу територію України без застосування будь-якого мита.

Сертифікат заповнюють українською мовою. У графі 2 вказують назву та адресу продавця/відправника відповідно до даних контракту (договору)/доповнень до контракту (договору). Якщо продавець i відправник є різними юридичними особами, потрібно вказувати, що відправник діє «за дорученням» продавця. Якщо замовник з іншої території України та діє «за дорученням» пiдприємства-виробника з ВЕЗ «Крим», він проставляє свою печатку на заявцi-декларацiї та сертифікаті походження.

Також при вивезені товарів із ВЕЗ «Крим» (незалежно вiд перiодiв виготовлення товарiв) у графі 9 сертифікату вказують запис «Україна, ВЕЗ «Крим». А при ввезенні товару з іншої частини України до АР Крим ― «Україна».


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль