Чи подає суб’єкт господарювання повідомлення за формою № 20-ОПП про наявні в нього об’єкти оподаткування у разі зміни адміністративного району

25 грудня 2014 28
У разі зміни адміністративного району суб’єкт господарювання не подає до контролюючого органу за новим місцезнаходженням повідомлення за формою № 20-ОПП про наявні в нього об’єкти оподаткування

Чи подає суб’єкт господарювання повідомлення за формою № 20-ОПП про наявні в нього об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, у разі зміни ним адміністративного району?

Порядок переведення платника податків на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого (взяття на облік/зняття з обліку) встановлено розділом Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588 в редакції наказу Мінфіну від 14.11.2014 № 1127 (далі — Порядок).

Відповідно до пункту 10.7 розділу Х Порядку, протягом двадцяти днів після отримання відомостей або заяви про зміну місцезнаходження платника податків контролюючий орган за попереднім місцезнаходженням платника податків засобами інформаційної системи в електронному вигляді формує та надсилає до контролюючого органу за новим місцезнаходженням/місцем проживання платника податків повідомлення за формою № 11-ОПП.

Контролюючий орган за новим місцезнаходженням платника податків здійснює взяття його на облік (основне місце обліку) протягом двох робочих днів після надходження повідомлення за формою № 11-ОПП (п. 10.8 розд. Х Порядку).

Згідно з пунктом 10.15 Порядку, контролюючий орган за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) передає облікову справу платника податків та інші документи щодо адміністрування податків, зборів контролюючому органу за основним місцем обліку.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (додаток 11 до Порядку) подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків (п. 8.4 розд. VIIІ Порядку).

Отже, у разі зміни адміністративного району суб’єкт господарювання не подає до контролюючого органу за новим місцезнаходженням повідомлення за формою № 20-ОПП про наявні в нього об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, інформація подається лише у разі їх створення чи відкриття.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль