Робоча ситуація дня: Розподіляємо податковий кредит при постачанні програмної продукції

26 грудня 2014 19
Підприємство реалізувало програмний продукт. Окрім цього, у звітному періоді було постачання товарів, яке оподатковується ПДВ. Як розподіляти вхідний ПДВ? Чи може підприємство самостійно визначати перелік товарів та послуг, які частково брали участь у виготовленні програмного продукту?

Підприємство реалізувало програмний продукт. Окрім цього, у звітному періоді було постачання товарів, яке оподатковується ПДВ. Як розподіляти вхідний ПДВ? Чи може підприємство самостійно визначати перелік товарів та послуг, які частково брали участь у виготовленні програмного продукту?

Платник ПДВ повинен нарахувати податкові зобов’язання, якщо товари (послуги) починають використовувати, зокрема, в операціях, звільнених від оподаткування, передбачених підрозділом 2 Перехідних положень Податкового кодексу України (ПК). А звільнення від ПДВ для операцій з постачання програмної продукції встановлено цим підрозділом (пп. «б» п. 198.5, п. 26-1 підрозділу 2 Перехідних положень ПК).

Тому підприємство зобов’язане нарахувати податкові зобов’язання на вартість придбаних товарів (послуг), які брали участь у розрахунку податкового кредиту та були використані для виготовлення програмної продукції (п. 189.1 ПК).

Про те, як нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ, якщо товари (послуги) лише частково використовують в неоподаткованих операціях, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль