Як визначити УКТ ЗЕД для тепловізора

30 грудня 2014 26
Наразі для тепловізорів в УКТ ЗЕД та списках товарiв військового призначення та подвійного використання відсутня окрема товарна позиція з такою назвою

ДФС повідомила, що наразі для тепловізорів в УКТ ЗЕД та в списках товарiв військового призначення та подвійного використання, затверджених постановами КМУ вiд 20.11.2003 № 1807 та вiд 28.01.2004 № 86 (далi — Списки) відсутня окрема товарна позиція з такою назвою.

Тож класифікувати їх згiдно з УКТ ЗЕД потрібно на пiдставi повної iнформацiї про їх функціональне призначення та технiчнi характеристики.

Так, тепловiзори у виглядi цифрових камер, якi призначенi для фотографування, відеозапису, спостереження за об’єктами, зокрема, в умовах недостатнього освітлення, туману, задимлення (при пожежах), та не мають пристроїв для вимірювання величин, пов’язаних із характеристикою інфрачервоного випромінювання об’єктів, класифікуються у товарній позиції 8525 згiдно з УКТ ЗЕД.

А от iнфрачервонi тепловiзiйнi камери, що вимірюють температури, та якi графiчно чи у цифровому виглядi вiдображають зображення рiзних температур в кольорi на дисплеї, класифiкуються в товарнiй категорiї УКТ ЗЕД 9025 19 20. Причому такі тепловізори не можуть розглядатися у товарнiй позицiї УКТ ЗЕД 9027.

До того ж у Списках також довідково наводяться коди УКТ ЗЕД.

Отже, класифікувати тепловізори потрібно виходячи iз вiдповiдностi опису ознак, технiчних характеристик або їх сфери застосування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль