Додатковий імпортний збір віднесли до особливих видів мита та звільнили від нього гуманітарну допомогу

5 січня 2015 22
Із метою визначення законодавчих підстав для адміністрування органами ДФС додаткового імпортного збору внесено зміни до Митного кодексу України

Із метою визначення законодавчих підстав для адміністрування органами ДФС додаткового імпортного збору внесено зміни до Митного кодексу України.

Змінами, насамперед, передбачено, що додатковий імпортний збір встановлюється окремим законом і справлятиметься незалежно від інших видів мита на умовах, визначених цим законом. Зокрема, у разі значного погіршення стану платіжного балансу або суттєвого скорочення золотовалютних резервів, або досягнення ними мінімального розміру з метою забезпечення рівноваги платіжного балансу та збільшення розміру золотовалютних резервів.

Сам додатковий імпортний збір віднесено до особливих видів мита, від оподаткування яких звільнено товари гуманітарної, міжнародної технічної допомоги, а також товари, що ввозяться Глобальним фондом для боротьби зі СНIДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Водночас не оподатковуватимуться додатковим імпортним збором (як і ввізним митом) товари, поміщені у митні режими реімпорту та відмови на користь держави.

Закон набере чинності з моменту опублікування рішення КМУ щодо завершення консультацій з міжнародними фінансовими організаціями.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль