Укрпошта розширює спектр послуг

9 січня 2015 20
Національний оператор поштового зв’язку України розпочав приймання платежів із торговельною виручкою

Укрпошта розширює спектр послуг, які можна отримати у відділеннях поштового зв’язку. Національний оператор поштового зв’язку України розпочав приймання платежів із торговельною виручкою.

Відтепер, завітавши до найближчого відділення Укрпошти, представник юридичної особи може перерахувати отриману виручку на рахунок компанії — юридичної особи.

«Для Укрпошти, як для підприємства, що дбає про якість надання послуг, дуже важливо забезпечити комфортну співпрацю з корпоративними клієнтами, — зазначає виконувач обов’язків генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. — Розгалужена мережа відділень Укрпошти та високий сервіс надання послуги сприятимуть взаємовигідному партнерству національного оператора з представниками бізнесу».

Приймання платежів із торговельною виручкою на рахунок юридичних осіб здійснюється Укрпоштою на договірних умовах, зокрема на основі договору доручення. Обов’язковою умовою укладання таких договорів є встановлення графіку подання до відділень Укрпошти платежів із торговельною виручкою.

На приймання платежів із торговельною виручкою Укрпоштою встановлено доступні тарифи, детальніше з якими можна ознайомитися на сайті підприємства. Розмір винагороди, яку сплачуватиме одержувач коштів за здійснення приймання платежів, визначатиметься умовами договору, з урахуванням даних про орієнтовні обсяги та суми платежів.

Окрім платежів із торговельною виручкою, у відділеннях Укрпошти на рахунок юридичних осіб здійснюється приймання платежів із комунальними платежами, податками тощо.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль