Чи має право платник ПДВ подати заяву про анулювання реєстрації поштою

9 січня 2015 19
Надсилання поштою до контролюючого органу заяви про анулювання реєстрації платника ПДВ за формо № 3-ПДВ не передбачено

Чи має право платник ПДВ подати заяву про анулювання реєстрації платника ПДВ за формою № 3-ПДВ поштою?

Згідно із пунктом 183.14 Податкового кодексу України (ПК), форми реєстраційної заяви, заяви про анулювання реєстрації, а також положення про реєстрацію платників податку затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику.

Відповідно до пункту 5.3 розділу V Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 14.11.2014 № 1130, зареєстрованим в Мін’юсті 17.11.2014 за № 1456/26233 (далі — Положення № 1130), для анулювання реєстрації платник ПДВ подає до контролюючого органу за місцем перебування на обліку заяву про анулювання реєстрації платника ПДВ за формою № 3-ПДВ.

Водночас нормами Положення № 1130 визначено документи, які можуть надсилатися поштою, зокрема:

  • рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ за формами № 6-РПДВ та № 7-РПДВ (п. 5.7 Положення № 1130);
  • рішення про виключення сільськогосподарського підприємства з реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування за формою № 6-РРС (п. 6.26 Положення № 1130);
  • запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ за формою № 1-ЗВР (п. 7.4 Положення № 1130);
  • витяг з реєстру платників ПДВ за формою № 2-ВР (п. 7.4 Положення № 1130).

Отже, надсилання поштою до контролюючого органу заяви про анулювання реєстрації платника ПДВ за формо № 3-ПДВ Положенням № 1130 не передбачено.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль