Як здійснюються соцвиплати населенню Донецької та Луганської областей

14 січня 2015 9
Мінсоцполітики зазначило, що в окремих районах Донецької та Луганської областей припинена робота територіальних органів Держказначейства

Відповідаючи на запит щодо соцзабезпечення населення Донецької і Луганської областей, Мінсоцполітики зазначило, що в окремих районах цих областей припинена робота територіальних органів Держказначейства. Тому виплачувати пенсії та держдопомогу немає можливості.

Відновлення ж фінансування виплат на території, які переходять під контроль української влади, здійснюється невідкладно.

Пенсії та інші соцвиплати з бюджетів усіх рівнів та фондів соцстраху особам, які перемішені на контрольовану територію, виплачуються за заявами таких осіб до органів (установ), які здійснюють такі виплати за новим місцем фактичного проживання переселенців. Але за умови пред’явлення паспорту чи іншого документу, який посвідчує особу, та надання довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Зокрема, пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можна отримати через підприємство поштового зв’язку або через обрану банківську установу, з якими органами ПФУ укладено відповідний договір.

Крім того, відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 № 505 для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату комунальних послуг, особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, передбачено надання щомісячної адресної допомоги.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль