Оприлюднено закон про податковий компроміс

15 січня 2015 16
Податковий кодекс України доповнено положеннями щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу

Податковий кодекс України доповнено положеннями щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу.

Податковий компроміс передбачає можливість звільнення від юридичної відповідальності платників податку на прибуток та платників ПДВ за певних умов та шляхом добровільного подання заяви або уточнюючого розрахунку податкового зобов’язання. Звільнення від юридичної відповідальності включає в себе звільнення від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Платник податків при застосуванні процедури податкового компромісу повинен сплатити 5% від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов’язань. Тобто 95% суми відповідного податку будуть вважатися погашеними.

Згідно з Законом, процедура податкового компромісу може тривати до 70 календарних днів. При цьому загальний термін можливості прийняття рішення платником податків про застосування процедури податкового компромісу складає 90 календарних днів із дня набрання чинності цим Законом.

Закон також передбачає, що податковий компроміс застосовується до зобов’язань за будь-які податкові періоди до 01.04.2014, але з урахуванням трирічного строку позовної давності (1095 днів).


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль