Мінфін оприлюднив проект наказу щодо затвердження форми Декларації акцизного податку

19 січня 2015 15
Мінфін оприлюднив проект наказу «Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку»

Міністерство фінансів України відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляє про оприлюднення проекту наказу Мінфіну «Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку».

Проектом регуляторного акта передбачено приведення наказів ДПА України «Про затвердження форми Податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками» від 24.12.2010 № 1026 та «Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку» від 24.12. 2010 № 1030 у відповідність до змін, внесених до Податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України (щодо податкової реформи)» від 28.12.2014 № 71-VІII.

Проект зазначеного регуляторного акта та відповідний аналіз його регуляторного впливу оприлюднені на офіційній веб-сторінці Міністерства фінансів України у рубриці «Проекти регуляторних актів для обговорення» розділу «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за такими адресами:

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail: pavlyuksg@minfin.gov.ua;
  • Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01001, м. Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль