Нині для одержання дозволу на спецводокористування достатньо лише заяви

19 січня 2015 64
Для одержання дозволу на спеціальне водокористування суб’єктам господарювання, на думку Держпідприємництва, достатньо подати заяву за встановленою формою

На сьогодні Водним кодексом України передбачено необхідність одержання дозволу на спеціальне водокористування, проте не встановлено переліку документів, необхідних для одержання такого дозволу.

Крім того, Порядок погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування, затверджений постановою КМУ від 13.03.2002 № 321, який урегульовує це питання, наразі не відповідає чинному законодавству.

У зв’язку з цим для одержання дозволу на спеціальне водокористування суб’єктам господарювання, на думку Держпідприємництва, достатньо подати заяву за встановленою формою.

При цьому невстановлення процедури отримання дозволу на спеціальне водокористування не є підставою для відмови державного адміністратора у прийнятті заяви на одержання документа дозвільного характеру.

Наостанок Служба нагадала, що провадження господарської діяльності без одержання документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом, тягне за собою накладення штрафу від 20 до 100 нмдг (від 340 до 1700 грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних унаслідок вчинення цього адмінправопорушення, чи без неї (ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль