Про зарахування сум ПДВ

29 січня 2016 57
Казначейство нагадало, що система електронного адміністрування податку на додану вартість працює повністю в автоматичному режимі та передає інформацію до Державної фіскальної служби про стан рахунків у режимі реального часу

Казначейство нагадало, що система електронного адміністрування податку на додану вартість працює повністю в автоматичному режимі та передає інформацію до Державної фіскальної служби про стан рахунків у режимі реального часу (онлайн).

Усі операції щодо відкриття/закриття рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ, перерахування сум податку з них, а також повернення помилково або надміру сплачених коштів тощо здійснюються Казначейством виключно на підставі Реєстрів ДФС (пункти 5, 7, 21 та 26 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 № 569).

Відповідно до змін, внесених до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість в частині відображення в системі електронного адміністрування ПДВ сум сплаченого податку при проведенні розрахунків відповідно до постанови КМУ від 04.06.2015 № 375 постановою КМУ від 18.11.2015 № 967, Казначейство не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дати проведення таких розрахунків надає до ДФС інформацію про проведення таких розрахунків у розрізі платників податку.

На підставі такої інформації ДФС повинна сформувати та не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дати отримання такої інформації надіслати Казначейству коригуючі реєстри у межах залишку узгоджених податкових зобов’язань платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, але не більше суми проведених розрахунків.

У день отримання коригуючих реєстрів Казначейство зменшує залишок узгоджених податкових зобов’язань платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, та повідомляє про це ДФС.

ДФС на підставі інформації про зменшення залишку узгоджених податкових зобов’язань платника податку збільшує суму поповнення електронного рахунка такого платника податку на суму такого зменшення.

Станом на 27.01.2016 до Казначейства не надходили від ДФС коригуючі реєстри, тож суми ПДВ, сплачені платниками за результатами проведених розрахунків відповідно до Постанови № 375, не відображені в системі електронного адміністрування ПДВ.

Отже, з питань зарахування сум ПДВ, сплачених за результатами проведених розрахунків відповідно до Постанови № 375, варто звертатися до ДФС.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль