Для чого потрібні первинні документи: нагадування від Мінфіну

22 січня 2015 24
Мінфін нагадав, що підставою для відображення господарських операцій у бухобліку є первинні документи

Мінфін нагадав, що підставою для відображення господарських операцій у бухобліку є первинні документи. Їх складають під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо ― безпосередньо після її завершення.

При цьому підприємство може використовувати самостійно виготовлені бланки первинних документів за умови, що такі бланки містять усі обов’язкові реквізити.

Нагадали мінфінівці й про необхідність оформлення первинного документа, який підтверджує факт користування орендарем об’єктом оренди протягом певного періоду. Датою складання такого первинного документа є дата його підписання. Додамо, що  зазвичай таким документом є акт.

Зі свого боку додамо, що Мінфін недаремно акцентує увагу на обов’язковому оформленні первинних документів. Адже об’єкт оподаткування податком на прибуток з 01.01.2015 визначають за правилами бухгалтерського обліку з урахуванням різниць. А розділ ІІІ Податкового кодексу України більше не містять норму про документальне підтвердження витрат.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль