Головбух

Робоча ситуація дня: Чи сплачує орендар податок на нерухоме майно

23 січня 2015
75
Середній бал: 0 із 5

Підприємство на загальній системі оподаткування орендує приміщення у фізичної особи під офіс та склади. Чи буде це підприємство платником податку на нерухоме майно?

Підприємство на загальній системі оподаткування орендує приміщення у фізичної особи під офіс та склади. Чи буде це підприємство платником податку на нерухоме майно?

Відповідно до статті 266.1.1 Податкового кодексу України (ПК), платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Хто може сплачувати податок на нерухомість за ставками, передбаченими ПК, — читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».

logo
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини