Коди позначення водного об’єкта в Розрахунку з рентної плати за спецводокористання

29 січня 2016 1000
Податківці роз’яснили особливості заповнення додатка 5 (Розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води) до Податкової декларації з рентної плати

Податківці роз’яснили особливості заповнення додатка 5 (Розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води) до Податкової декларації з рентної плати, форму якої затверджено наказом Мінфіну від 17.08.2015 № 719.

Цей Розрахунок заповнюють платники рентної плати за спецводокористання, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.

У р. 4 Розрахунку платники, які є первинними водокористувачами, зазначають інформацію щодо отриманого у визначеному законодавством порядку дозволу на спецводокористування, зокрема, дату видачі та термін дії. Інші платники р. 4 Розрахунку не заповнюють.

Для кожного типу водного об’єкта складається окремий Розрахунок.

При заповненні р. 6 Розрахунку платники використовують довідкову інформацію відповідно до додатка 16 до Декларації — Кодифікацію водних об’єктів за типом водного об’єкта та напрямом використання води.

Платники, які видобувають та/або споживають обсяги води із підземних водних об’єктів, зокрема джерел загальнодержавного значення, а також провадять/не провадять госпдіяльність із транспортування та/або постачання обсягів таких вод споживачам, у р. 6 Розрахунку зазначають код «1.1.1».

Платники, які видобувають та/або споживають обсяги води із поверхневих водних об’єктів загальнодержавного значення, а також провадять/не провадять госпдіяльність з транспортування та/або постачання обсягів таких вод споживачам, у р. 6 Розрахунку зазначають код «1.3.1».

Платники, які видобувають та/або споживають обсяги води як із поверхневих, так і підземних водних об’єктів загальнодержавного значення, а також провадять або не провадять господарську діяльність з транспортування та/або постачання обсягів таких вод споживачам, складають два окремих Розрахунки (за джерелами походження обсягів води) із зазначенням у р. 6 кодів «1.1.1» і «1.3.1». Частка відповідних вод визначається у техдокументації первинного водокористувача.

Для аналогічного випадку при використанні платниками водних об’єктів місцевого значення у р. 6 Розрахунку відповідно зазначаються коди «1.2.1» та «1.3.2».

Платники, які використовують воду, що входить винятково до складу напоїв із змішаних джерел водопостачання загальнодержавного значення, складають два окремих Розрахунки. При цьому у р. 6 Розрахунку зазначають як для обсягів води, що видобута із підземних водних об’єктів, так і води, що вилучена із поверхневих водних об’єктів, код «2.1.1». Для аналогічного випадку в разі використання платниками водних об’єктів місцевого значення використовується код «2.2.1».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль