Порядок та строки інформування про фіноперації клієнтів страхових та лізингових компаній

29 січня 2016 61
Переглянуто Порядок надання суб’єктом первинного фінансового моніторингу, зокрема небанківською фінустановою (лізинговою, страховою компанією, кредитною спілкою тощо), на запит Держфінмоніторингу інформації про відстеження (моніторингу) фіноперацій клієнта

Переглянуто Порядок надання суб’єктом первинного фінансового моніторингу, зокрема небанківською фінустановою (лізинговою, страховою компанією, кредитною спілкою тощо), на запит Держфінмоніторингу інформації про відстеження (моніторингу) фіноперацій клієнта.

У запиті вказується клієнт, фіноперації якого підлягають відстеженню, період, за який має бути надана інформація, та може бути зазначена ознака, за якою суб’єкту необхідно надати інформацію про такі операції.

Суб’єкт повідомляє Держфінмоніторинг про фіноперації (крім операцій, пов’язаних із виплатою зарплати, сплатою загальнодержавних та місцевих податків і зборів), які будуть здійснені упродовж періоду, зазначеного в запиті, не пізніше наступного робочого дня після проведення кожної фіноперації. Звичайно, за винятком операцій, про які він і так зобов’язаний повідомляти.

За відсутності інформації про фіноперації за період, визначений у запиті, до Держфінмоніторингу надсилається довідка про відсутність таких фіноперацій з посиланням на дату та номер запиту та у строк не більше п’яти робочих днів з дня закінчення визначеного у запиті періоду.

Відповідь на запит або довідка направляється до Держфінмоніторингу в електронному вигляді по е-mail чи листом, підписаним керівником (відповідальною особою) суб’єкта, рекомендованим листом з повідомленням про вручення або кур’єрським/фельд’єгерським зв’язком.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль