Оприлюднення установчих документів юросіб на сайті Мін’юсту

29 січня 2016 333
Нацбанк звернувся до Мін’юсту з проханням повідомити про дату початку роботи його веб-сайту, на якому, з огляду на нещодавні законодавчі новації у реєстрації бізнесу, мають оприлюднюватися установчі документи юридичних осіб

Нацбанк звернувся до Мін’юсту з проханням повідомити про дату початку роботи його веб-сайту, на якому, з огляду на нещодавні законодавчі новації у реєстрації бізнесу, мають оприлюднюватися установчі документи юридичних осіб.

Таке прохання викликане необхідністю відкриття рахунків юридичним особам, яке здійснюється, зокрема, на підставі копії належно зареєстрованого установчого документа.

Однак наразі законодавством не передбачена видача державним реєстратором засновнику або уповноваженій ним особі примірника оригіналу установчого документа в паперовому вигляді з відміткою державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи.

Сьогодні результати надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, зокрема виписка і установчі документи юридичної особи, передбачено формувати та оприлюднювати на порталі електронних сервісів.

Як нещодавно постановив Мін’юст, до впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, а також порталу електронних сервісів оприлюднення установчих документів юридичної особи здійснюватиметься на його веб-сайті.

Проте поки (станом на 26.01.2015) на веб-сайті Мін’юсту немає установчих документів юридичних осіб.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль