Скасовано можливість пошуку відомостей про нерухомість за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи

4 лютого 2015 47
Користувачів Реєстру речових прав на нерухоме майно позбавили можливості здійснювати пошук необхідних відомостей про нерухомість за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи

Уряд дещо підкоригував свою постанову «Деякі питання надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження» від 24.12.2014 № 722.

Зокрема, уточнено, що інформаційна довідка, яка у паперовій формі видається з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Реєстр прав) фізичним та юридичним особам, оформляється з використанням бланка, зразок та опис якого встановлює Мін’юст.

Також виключено положення, яким передбачалося, що витяг з Реєстру прав за заявою власника (співвласника) квартири, житлового чи нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку, у разі створення ОСББ, самого ОСББ (асоціації власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу) видається залежно від змісту запитуваної інформації.

Крім цього, користувачів Реєстру прав позбавили можливості здійснювати пошук необхідних відомостей про нерухомість за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи.

Тепер такий пошук у Реєстрі прав через офіційний веб-сайт Укрдержреєстру здійснюватиметься лише за реєстраційним номером об’єкта нерухомого майна, адресою об’єкта нерухомого майна, місцезнаходженням або кадастровим номером земельної ділянки.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль