Робоча ситуація дня: Нарахована та не сплачена орендна плата. Що з військовим збором

9 лютого 2015 22
Підприємство на загальній системі оподаткування орендує приміщення у фізособи. Чи потрібно нараховувати та сплачувати військовий збір до бюджету, якщо орендна плата на даний час не виплачується. Як цю операцію відобразити у бухгалтерському та податковому обліку?

Підприємство на загальній системі оподаткування орендує приміщення у фізособи. Чи потрібно нараховувати та сплачувати військовий збір до бюджету, якщо орендна плата на даний час не виплачується. Як цю операцію відобразити у бухгалтерському та податковому обліку?

Відповідно до підпункту 1.4 пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (ПК) порядок нарахування, утримання та сплати військового збору до бюджету встановлено статтею 168 ПК.

Чи потрібно сплачувати військовий збір, якщо дохід фізособі не виплачено, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль