Механізм пільгового оподаткування підприємств і громадських організацій інвалідів вдосконалюється

12 лютого 2015 27
Прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів»

Прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів».

Зокрема, змінами передбачено застосування критерію, визначеного у підпункті 3 пункту 2 Порядку (сума витрат підприємства, організації з переробки сировини, комплектувальних виробів, складових частин, інших покупних товарів (послуг), які використовуються для виготовлення товарів (надання послуг) безпосередньо підприємствами, організаціями, становить не менш як 8% ціни постачання таких виготовлених товарів (наданих послуг)), лише у разі розгляду питання надання дозволу на звільнення від податку на додану вартість. Зазначений критерій не поширюється при розгляді питання надання пільги зі сплати податку на прибуток підприємства та плати за землю.

Також уточнено, що при визначені органу, яким повинно прийматися рішення про надання або відмову в наданні дозволу на право користування пільгами, застосовується розмір доходу підприємства, який враховуються при обчислені об’єкта оподаткування організації.

Дозвіл на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів оформлюватиметься рішенням голови місцевої державної адміністрації у вигляді розпорядження.

Окрім того, встановлено кінцевий термін розгляду документів підприємства, організації обласними та Київською міською держадміністраціями та прийняття ними рішення (розпорядження) про доцільність надання підприємству, організації дозволу на право користування пільгами з оподаткування для подальшого направлення до Мінсоцполітики та прийняття ним рішення. Подавати Міністерству пакет документів необхідно буде не менш ніж за 15 робочих днів до початку кварталу, з якого підприємство, організація планують отримати дозвіл.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль