«Expertus: Податки» за 10 гривень?

13 лютого 2015 36
Яку інформаційну підтримку можна отримати за 10 гривень на день? Як заощадити та отримати 2 видання (систему та фаховий тижневик) за ціною однієї системи? Читайте далі

Багато бухгалтерів, з якими ми спілкуємося, хочуть спробувати роботу з експертно-правовою системою «Expertus: Податки», але бояться додаткових витрат. І ми чудово розуміємо такий острах. Останнім часом кожному з нас довелося затягнути пасок та згадати, що «копійка гривню береже».

Але ми не хочемо, щоб нашим передплатникам доводилося обмежувати себе в отриманні актуальної фахової інформації через економічні негаразди.

Саме тому в нас діють два різних тарифи на придбання системи. Один із них — «Сільвер» — варіант для тих, хто, незважаючи на труднощі, впевнено тримається «на плаву». У ньому ви маєте можливість ставити свої запитання експертам. Але про нього іншим разом.

Для тих установ та організацій, яким доводиться бути більш обмеженими у питанні передплати, діє унікальний тариф «Стандарт». У чому його унікальність? У ціні!

Вартість тарифу на місяць (завжди 31 день, незалежно від тривалості календарного місяця) — 295 гривень. Тобто за одну добу користування системою ви сплачуєте менш ніж 10 гривень.

Звісно, якщо річ вам не потрібна, то навіть 10 гривень — ціна зависока. Але в цьому випадку можете не сумніватися, що система стане вашим незамінним помічником у роботі.

Тож що можна отримати за 10 гривень на день?

У тарифі «Стандарт» відкриті рубрики:

  • Податковий кодекс України;
  • Податок на прибуток;
  • Податок на доходи фізичних осіб;
  • Єдиний соціальний внесок;
  • Податок на додану вартість;
  • Фахові новини;
  • Сервіс «Expertus: Календар»

та багато іншого.

Але це ще не все! Передплачуючи експертно-правову систему «Expertus: Податки» за тарифом «Стандарт», ви отримуєте не лише систему, а й тижневик робочих ситуацій «Головбух» в електронному вигляді. Свіжі номери з’являються в системі в день виходу тижневика з друку. На відміну від друкованих видань, в електронному варіанті ви можете скористатися зручним пошуком по матеріалах номера. Отже, заощаджуйте та отримайте два видання (систему та фаховий тижневик) за ціною однієї системи!

Пропозиція вигідна, згодні?

Скористатися безоплатним ДОСТУПом можна на сайті системи. Заходьте на сайт → реєструйтесь → у розділі «Системи» натисніть «Спробувати».

Бажаєте замовити повний доступ до системи за обраним тарифом? Це можна зробити онлайн або в редакції: 0 44 586 56 06, callback 0 800 212 012, peredplata@mcfr.com.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль