Торговцям цінними паперами змінили Ліцензійні умови

20 лютого 2015 21
Відкориговано Ліцензійні умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку

Відкориговано Ліцензійні умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) — діяльності з торгівлі цінними паперами, затверджені рішенням НКЦПФР від 14.05.2013 № 819.

Змінами, зокрема, визначено відповідні вимоги до особи, на яку покладено ведення бухобліку ліцензіата. Вона, а не лише головбух ліцензіата, як установлено нині, повинна відповідати Професійним вимогам до головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів, затвердженим рішенням НКЦПФР від 25.04.2013 № 769.

Також передбачено обов’язок подачі регулятору копії кваліфікаційного посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку. Якщо особа, яка займає посаду головбуха, або особа, на яку покладено ведення бухобліку ліцензіата, на момент прийняття на роботу/укладання договору про надання послуг не має цього кваліфікаційного посвідчення, така особа повинна у 3-місячний строк з дати прийняття на роботу/укладання відповідного договору пройти підвищення кваліфікації, отримати таке посвідчення та подати його НКЦПФР.

Дещо доповнено перелік документів, які подаються ліцензіатом НКЦПФР при виникненні змін у процесі здійснення відповідної профдіяльності на фондовому ринку. Причому повідомляти НКЦПФР необхідно буде ще й про зміни у графіку роботи ліцензіата (протягом наступного робочого дня) та про створення нової веб-сторінки (протягом 15 робочих днів).


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль