Робоча ситуація дня: Право на податковий кредит за податковою накладною з помилкою

20 лютого 2015 6
В акті про надання послуг вказано одиницю виміру в штуках. У податковій накладній прописано «надано послуги…», а одиниця виміру — в гривнях. Чи можна суму ПДВ за такою податковою накладною віднести до податкового кредиту?

В акті про надання послуг вказано одиницю виміру в штуках. У податковій накладній прописано «надано послуги…», а одиниця виміру — в гривнях. Чи можна суму ПДВ за такою податковою накладною віднести до податкового кредиту?

Одиниця виміру товарів/послуг зазначається у графі 5 податкової накладної.

Графи 5.1, 5.2 заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку ДК 011-96, затвердженого наказом Держстандарту України від 09.01.1997 № 8 (далі — КСПОВО).

При цьому у графі 5.1 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), а у графі 5.2 — код відповідної одиниці вимірювання/обліку, які зазначені у КСПОВО (п. 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженим наказом МФУ від 22.09.2014 № 957 (у редакції наказу МФУ від 14.11.2014 № 1129); далі — Порядок № 957).

Однак в КСПОВО такої одиниці виміру як «послуга» немає.

Роз’яснення з цього питання та про дії в такій ситуації читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль