Права іноземців на зайнятість в Україні

2 березня 2015 12
Держцентр зайнятості нагадав, що іноземці мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України

Держцентр зайнятості нагадав, що іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в України, яким надано тимчасовий захист, притулок в Україні, яких визнано в України біженцями, особами, котрі потребують додаткового захисту, а також ті, що одержали дозвіл на іміграцію в Україну (далі — іноземці), мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України.

Однак іноземці, які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк, приймаються роботодавцями на роботу на підставі дозволу на застосування праці іноземців.

Такий дозвіл видається центром зайнятості підприємству згідно з Порядком видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженим постановою КМУ від 27.05.2013 № 437.

У разі безпосереднього звернення іноземців до центру зайнятості, вони повинні пред’явити посвідку на постійне проживання/посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, або якій надано тимчасовий захист тощо.        

Іноземці, що мають посвідки на тимчасове проживання в України, вправі звернутися до центру зайнятості незалежно від місця проживання та/або перебування для безоплатного сприяння у працевлаштуванні та одержання інформації про ситуацію на ринку праці.

Іноземці також можуть провадити в Україні інвестиційну, зовнішньоекономічну діяльність тощо.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль